Vánoční a silvestrovské pobyty 4 + 1 den zdarma

vánoční pobyty

Pokud ještě nevíte, kde strávit Vánoce, doporučujeme vánoční pobyty na Dolní Moravě. Hory, to nemusí být v zimě jen lyžování. Dolní Morava a její okolí nabízí všemožné aktivity pro každého, kdo hledá nevšední vánoční nebo silvestrovské pobyty. Vánoční a silvestrovské pobyty v našich apartmánech jsou navíc ve znamení výhod, které si budete užívat. Na Vánoce má každý náš host přímo na pokoji svůj vánoční stromek a vánoční výzdobu dle domluvy. Pokud u nás v Apartmánech Novákovi strávíte alespoň čtyři dny, pátý den máte od nás zadarmo jako dárek. Pro zpříjemnění večera se můžete těšit i na láhev výborného sektu. Akce na noc zdarma a sekt platí v zimním období. Na ostatní termíny vám aktuální akce rádi upřesníme do e-mailu.

‌Zjistit volné termíny

vánoční pobytyJak si můžete užít Vánoce na Dolní Moravě

Dolní Morava jako oblíbené horské středisko nabízí nepřeberné množství sportů i další zábavy pro všechny generace. Za sebe můžeme doporučit lyžování ve Ski resortu Dolní Morava, který se nachází jen 300 metrů od našeho ubytování. Je zde k dispozici i dětská škola lyžování, půjčovna lyží a lyžařského vybavení nebo wellness. Dopravu až na místo vám zajistí skibus, na který nasednete rovnou u našeho apartmánu. V těchto dnech se dále objevila nová propojovací sjezdovka od areálu U Slona k trase B (Stezka do oblak). Původně černá sjezdovka láká i na mírnější sjezdy pro děti. Zasněžování probíhá již v listopadu!

Nezávazně zjistit volné termíny ubytování


silvestrovské pobytyKam se podívat v okolí Apartmánů Novákovi

Hory, to ale nemusí být v zimě jen lyžování. Obzvlášť pokud si plánujete vánoční pobyty na horách na více dní. My vám doporučujeme například Stamichmanovu stezku, která je pro rodiny s dětmi otevřená od září a spojuje areál U Slona s hotelem Vista. Při menším množství sněhu se i v zimě jedná o příjemnou, 2 km dlouhou procházku lesem s dřevěnými sochami. Dalším místem vhodným k objevování i vzdělávání je Hora Matky Boží v osadě Horní Hedeč. Zde se nachází klášter a poutní místo.

silvestrovské pobytyPokud by vám sníh opravdu nepřál, v provozu je v období, kdy neprší, stále bobová dráha. Můžete si také na projížďku po okolí půjčit koloběžku. Příjemným zpestřením je i Kramářova chata s oborou plnou jelenů na Suchém vrchu, kde se nachází i rozhledna stejného jména. Odtud lze dále pokračovat k dělostřelecké tvrzi Bouda. Pro větší cestovatele nebude problém dojet si i do vzdálenějších Velkých Losin, kde se nacházejí vyhlášené termální lázně se spoustou zajímavých možností relaxace.

Ať už hledáte vánoční pobyty 2021 nebo silvestrovský pobyt, poptejte se na volné termíny u nás. V našich apartmánech se můžete ubytovat po 2, 4 a 6 osobách. V ceně máte navíc připojení WIFI, satelit, parkování přímo u domu a v zimě také 4 + 1 den zdarma a láhev sektu k tomu. Vánoce vám pak zpříjemníme ozdobeným stromečkem a vánoční výzdobou dle domluvy.