Ski areál Dolní Morava s ubytováním jen pár metrů od areálu

 

Ski areál Dolní MoravaAreál Ski Dolní Morava nabízí 7 sjezdovek všech stupňů obtížnosti pro děti, amatéry i vášnivé lyžaře. Vyznavači zimních sportů ale nemusí skončit jen u lyžování. Zkusit můžou například i večerní sáňkování, běžky, bobovou dráhu a mnoho dalšího. Naše příjemné apartmány rodinného typu najdete jen 300 metrů od tohoto lyžařského areálu. Navíc jen 1,5 km od našeho ubytování se nachází Dolní Morava Stezka v oblacích.

Lyžařský areál Dolní Morava se nachází v klidném prostředí obce Dolní Morava nedaleko vrcholu Králický Sněžník v nadmořské výšce 650 až 1140 metrů. V celém Ski Dolni Morava jezdí po celý den skibus, který zajišťuje dopravu mezi lanovkami, sjezdovkami a parkovišti. Areál Ski Dolní Morava je součástí Relax & sport resort Dolní Morava. Ten zastavuje také přímo u našich apartmánů.

Nezávazně zjistit volné termíny ubytování


Vybavený Ski resort Dolní Morava

  • Dolní Morava Ski areálsjezdovky a vleky - 7 sjezdovek všech stupňů obtížnosti - 2 čtyřsedačkové lanovky, 3 vleky
  • dětské skiparky - pro nejmenší lyžaře, oddělené od provozu na sjezdovce - pohyblivý koberec, lyžařský kolotoč, lano...
  • půjčovna lyží a skiservis včetně lyžařské školy
  • sáňkařská dráha a bobová dráha (celoročně)
  • restaurace a bary přímo na sjezdovkách
  • skialpové centrum - zapůjčení lyží - skialpinistické a lavinové kurzy pod vedením horského vůdce
  • upravené a značené běžecké stopy

Nezávazně zjistit volné termíny ubytování

Dolní Morava Ski


Pro zdatné lyžaře i nelyžaře

Ski areal Dolni Morava se skládá ze dvou navzájem propojených svahů. Sportovnější svah Slamník je obsluhován expresní 4sedačkou a lyžuje se zde na černé a červené trati. Rodinnější části U Slona je určena spíše méně zdatným lyžařům. Pro začátečníky nebo nelyžaře jsou v areálu Ski Dolní Morava k dispozici služby lyžařské školy.

Skvělé sáňkařské dráhy

Nelyžujete a myslíte si, že lyžařský areál Dolní Morava není nic pro Vás? Omyl! Přijďte si užít sáňkování na osvětlené sáňkařské dráze, která je 2,5 km dlouhá. Pokud nemáte svoje sáňky, můžete si je zapůjčit na dolní stanici U Slona. A když Vám dojdou síly, můžete se občerstvit u venkovního ski baru U Slona.

Skvěle upravené trasy pro běžkaře

Mapa lyžařského areálu Dolní MoravaVe Skiareálu Dolní Morava můžete také nazout své oblíbené běžecké boty a projet si celkem 50 km upravovaných běžeckých tratí, které jsou pro Vám každou zimu připraveny. Nástupním a výstupním místem je chata Slaměnka, odkud všechny trasy vedou a mají napojení také i na Jesenickou lyžařskou magistrálu.

Lyže, odpočinek nebo adrenalin?

Mimo Dolní Morava Ski je součástí resortu Dolní Morava také spousta dalších atrakcí pro děti i dospělé, které uspokojí milovníky odpočinkových procházek, ale i vyznavače adrenalinu a dobrodružství:


Zapojte se do Czech Skipass

Skiresort Dolní Morava je zapojený do projektu Czech Skipass - celosezónní skipas. Nemusíte stát každý den frontu na další skipas, protože tento společný Vám umožňuje jezdit v 19 ski areálech po celé ČR.

Hledáte příjemné ubytování v této oblasti?

Podívejte se na naše komfortní rodinné apartmány, které se nachází pouhých 300 metrů od Ski areálu Dolní Morava!

Rezervace ubytování