Vydejte se na nezapomenutelný výlet až do oblak

Dolní Morava Stezka v oblacích nabízí dechberoucí výhledy.Dolní Morava Stezka v oblacích vám nabízí příjemnou relaxaci, zábavu pro celou rodinu, ale i dobrodružství. Ze Stezky v oblacích se vám naskýtají dech beroucí výhledy do blízkého i dalekého okolí a slouží jak k pobavení, tak ke vzdělávání. Po celé délce je Stezka v oblacích opatřena informačními tabulemi, ze kterých se dozvíte zajímavé informace o celém okolí, a odpočinkovými zónami.

Stezka v oblacích Dolní Morava je bezbariérová, takže svoji procházku do oblak můžete projít i s kočárkem nebo na invalidním vozíku. Zkrátka připravíte zážitek jak svému malému dítku, tak třeba i babičce s dědečkem.

Dolní Morava Stezka v oblacích se nachází 1,5 km od našeho komfortního ubytování.

Nezávazně zjistit volné termíny ubytování

Stezka v oblacích na Dolní Moravě v zimě.Netradiční vyhlídka uprostřed přírody

Ze Stezky v oblacích je vidět do celého okolí a díky tomu se Vám odkrývají pohledy na:

  • masiv Kralického Sněžníku s údolím řeky Moravy
  • hlavní hřeben Jeseníků
  • Krkonoše

Adrenalinový zážitek

Stezka v oblacích není jen procházka s vyhlídkou. Pokud chcete zažít nezapomenutelný zážitek a rozproudit adrenalin ve svých žilách, sklouzněte se po nerezovém tobogánu, který je nejrychlejší cestou, jak se dostat z oblak zase zpátky na zem.
Stezka v oblacích Dolní Morava - síť na vrcholu rozhledny.Tobogán je 101 m dlouhý a je částěčně prosklený, takže o výhled na Dolní Moravu cestou dolů nepřijdete.

Nezávazně zjistit volné termíny ubytování

Skvělá zábava a dobrodružství pro děti

Pro děti a milovníky zábavy a dobrodružství zde bude připravena spousta atrakcí, např. odpočinková síť, hnízda, tunel na lávce nebo rukáv, který umožní přelézt z jednoho patra do druhého. V areálu Dolní Morava se nachází také Mamutíkův vodní park, který dětem nabízí další možnosti vyžití.

Zajímavé informace o unikátní stavbě

Stezka v oblacích Dolní Morava vyrostla nedaleko chaty Slaměnka na konci roku 2015. Jedná se o unikátní 55 m vysokou stavbu archtekta Zdeňka Fránka, která je součástí Ski areálu Dolní Morava, z lyží se tak můžete vydat rovnou na procházku do oblak. Dolní Morava Stezka v oblacích je přístupná z horní stanice lanovky Sněžník, která se nachází ve výšce 1116 metrů. Chodníky vedoucí až na samotný vrchol stezky se různě mezi sebou prolínají a jejich celková délka je 750 m.

Kdy a za kolik?

Stezka do oblak Dolní Morava je otevřena celoročně, jak v zimním, tak v letním období. Vstupné na Stezku v oblacích bez lanovky je 200 Kč za dospělého a za děti 120 Kč. Pro rodiny s dětmi je připraveno speciální rodinné vstupné za 500 Kč. Stejně jako Stezka korunami stromů nabízí možnost vrátit se z vršku tobogánem. Jedna jízda tobogánem vás vyjde na 50 Kč.

Vydejte se na krásný výlet na Stezku v oblacích, který si užije celá rodina!

Inspirovaly vás tyto tipy na výlet na Dolní Moravu?

Podívejte se na naše pohodlné apartmány!

Nezávazně zjistit volné termíny ubytování