Termály Velké Losiny - nový aquapark s termální vodou

Chystáte se trávit dovolenou v Čechách, ale jen túry po horách a prohlídky zámků už vám nestačí? Máme pro vás tip, kam si zajet sami nebo s rodinou a odnést si nový zážitek. Ne každý ví, že mají kromě termálních lázní také Velké Losiny termální koupaliště. Tento aquapark Velké Losiny zprovoznily teprve nedávno, když navázaly na kdysi využívané staré koupaliště. Už teď je ale jisté, že jsou jediní v celé republice. Přijedete to vyzkoušet? Pak si včas zajistěte komfortní ubytování na strategickém místě. Třeba u nás na Dolní Moravě, odkud to máte blízko na výlety nejen do Jeseníků.

Nezávazně poptat ubytování

Co na vás čeká v termálním aquaparku Velké Losiny

‌Termály Velké Losiny v Jeseníkách nedaleko Dolní Moravy jsou unikátní tím, že bazény se plní termální vodou. Ta má blahodárné účinky nejen na tělo, ale i mysl člověka. A kdyby vám to nestačilo, můžete si objednat některou z relaxačních procedúr, jako je sauna nebo masáž. Velké Losiny termály zařídily ve velkém stylu. V komplexu najdete 9 bazénů napuštěných termální vodou, 4 sauny, několik typů masáží a v neposlední řadě možnost zúčastnit se skupinového cvičení v bazénu. Když vás přepadne hlad, pomůže samoobslužná restaurace a v létě venkovní rychlé občerstvení. Koupaliště je ideální pro rodiny s dětmi.

Udělejte si hezký den v termálech ve Velkých Losinách! Otevřeno mají celoročně. A protože si voda ze sirných pramenů drží krásných 33°C, letní sezóna pro venkovní bazény začíná už v květnu a pokračuje až do října. Po zbytek roku se možné se vyhřívat v bazénech krytých. Těšit se můžete na divokou řeku, tobogány, různé chrliče, jeskyni či dětské brouzdaliště s vodotryskem. A když už si tam naplánujete cestu, najděte si ubytování poblíž. Třeba u nás na Dolní Moravě, kde to budete mít blízko i na další zajímavá místa. Například oblíbenou Stezku do oblak nebo bobovou dráhu.

Nezávazně poptat ubytování